Odwiedziny u rodzin z Ukrainy

Zobacz także

Podziękowania – Kijów, 09.03.2022

Prezes Fundacji Polska360 Administracja wojskowa dzielnicy Darnytsya w Kijowie jest...

Podziękowanie – Hrubieszów

Hrubieszów, 07.03.2022 r. PanArtur KondratPrezes ZarząduFundacja POLSKA360  Szanowny Panie Prezesie,  w imieniu...

W naszym Ośrodku cały czas coś miłego się dzieje:)

Dzisiaj sprzątaliśmy teren, już wkrótce lato. W różny sposób też...

Udostępnij

W dniu 25 maja przedstawiciele Fundacja Polska360 z Prezesem Arturem Kondratem odwiedzili kolejne rodziny z Ukrainy, tym razem zawitaliśmy do Ząbek do Parafii Trójcy Świętej.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Zarówno dzieci jak i mamy zostały obdarowane upominkami i prezentami ufundowanymi przez Fundacje oraz wspaniałych Darczyńców. Dzieci otrzymały komputery oraz Internet, laptopy na których mamy nadzieję, codzienna nauka zajęć online z Ukrainy jak i dodatkowa praca w szkole polskiej będzie teraz łatwiejsza

Zostały wręczone także przybory szkolne, gry oraz pluszaki-przytulaki, które sprawiły dużo radości dzieciom. Miłe spotkanie uzupełniły piosenki, które zaśpiewały dzieci wraz z mamami a także pyszne ciasto oraz kawa serwowane przez Mamy.

Fundacja Polska360 pragnie bardzo podziękować Księżom i całej Parafii Trójcy Świętej w Ząbkach za wspaniałą opiekę i pełne zaangażowanie oraz pomoc niesienia innym w każdej potrzebie, dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli dzięki, którym pojawia się coraz więcej uśmiechów na twarzach naszych Przyjaciół z Ukrainy.